ÖZENİR TARIM LİFT İMALAT SANAYİ; Sektördeki faaliyetine 1996  yılında  başlamıştırr. Tarım makina ve ziraat aletlerinin liftlerinin imalatını firmamız, kaliteli malzeme ve usta işcilik ile sektördeki yerini almaktadır.

Ürünlerimizin kaliteli ve kullanışlı olmaları nedeniyle Avrupa normları ile aynı düzeydedir. Sahip olduğu istikrarlı büyüme ivmesi ve edindiği imalat tecrübeyle bugünkü gücüne ulaşmıştır. Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için, imalat sektöründeki yeniliklere paralel olarak sürekli kendini yenileyen, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden bir anlayış içinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Firmamız; müşteri beklentilerine en iyi hizmeti sunmak, gelişen tarım sektöründe makinaya, makina parçalarına ve makina yedek parçalarına  duyulan ihtiyaca kaliteli ve ekonomik çözümler sunmak amacıyla kurulmuştur. Geçen zaman içinde  pek çok firma, Şahıs, kurum ve kuruluşa başarıyla hizmet veren firmamız, yaptığı işin öneminin bilincinde ve daha iyiyi yapmanın gayreti içinde faaliyetine devam etmektedir.

İmalatını yaptığımız lift çeşitlerimizi kısaca sayacak olursak; Traktör kepçe lifti, Komple lift, Antenli lift, Depo lifti, Otomasyon lifti, Mısır slaj lifti, Ot slaj lifti, lov lifti, Silindir lifti, Taş kepçesi lifti, Pancar avuçlama lifti, Gübre serpme lifti, Ahtapot lift, Kobra lift, Kayış gerdirme lifti, Taban keçeli lift, Patoz dingil lifti, Orak makina lifti ve Orak makina pompasından oluşmaktadır.

Firmamız;  pek çok firma, Şahıs, kurum, kuruluş ve iş adamlarına hidrolik lift imalatıyla başarıyla hizmet vermektedir. Lift İmalat sektöründe yaptığımız iŞin öneminin bilincinde ve daha iyi yapmanın gayreti içindeyiz.

İmalatımızda kaliteli malzeme kullanıyor, ürününüze usta işçiliğimizi de ekliyor, müşterilerimize sorunsuzca teslim ediyoruz.

İmalatını yaptığımız ürünlerimizin satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmayı, müşteri memnuniyetinin devam etmesi için, kurulan sistemin aksamadan çalışmasını sağlamayı en önemli görevimiz olarak kabul ediyor ve bu düstur üzerine faaliyetimize devam ediyoruz.

Biz; imalatını  ve satşını yaptığımız tüm ürünlerimize güveniyor, her türlü memnuniyet ve Şikayetlerinizi bir armağan olarak kabul ediyoruz. Müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile sektördeki imalatına devam eden firmamız, sizleri de müşterilerimizin arasında görmek arzusunda olduğumuzu belirtiyor, Saygılar sunuyoruz.

 
Mustafa DEMİREL
Firma Sahibi